FIMO меки 8022

8022-00
700,00 ден парче
боја

+

Мазна и мека глина за моделирање од 350g.
Лесно се меша: Забава со моделирање за целото семејство.
Живописни бои.
Подготвена за користење.
Стандарден калап поделен на 8 сегменти за полесно раздвојување.
Достапни во 24 бои.

Email маркетинг придружи се на нашата мејл листа и добивај ги сите новости