Норис Клуб 220 сет

220-8
60,00 ден парче
сет

+

Водоотпорни восочни боички за деца над 3 години.
Секоја боичка е обвиткана во заштитна хартија: со цел да се заштити од оштетувања при транспорт, за подобро држење и за да не се валкаат прстите и цртежите.

Особено отпорни на кршење.
Дијаметар а боичка: Ø 8 mm
Восочните боички се во согласност со EN 71.
Достапни во коплети од 8, 12, 16 или 24 сјајни бои.

Email маркетинг придружи се на нашата мејл листа и добивај ги сите новости