Контакт

Адреса:
ул. 29-ти Ноември
Скопје
1000
Македонија
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон:
+389 02 3 131 126
Мобилен:
+389 77 640 534

Контакт форма

Испрати е-порака
(по желба)

Email маркетинг придружи се на нашата мејл листа и добивај ги сите новости