Марс 745 М

marsmatic-745m
200,00 ден each

Црн медиум со мастило за цртање
Црна боја за добро дефинирани линии
За употреба на цртачка и паус хартија како и мат цртачки филм
Шишето содржи прибл. 22 мл

Email маркетинг придружи се на нашата мејл листа и добивај ги сите новости