triplus 426

triplus426_1933095592
100,00 ден each
боја на школка

+

Премиум хемиско пенкало на STAEDTLER за исклучително мазно пишување.

Ергономска триаголна школка која овозможува пишување без напор.
Безбедни за во авион: Автоматското изедначување на притисокот не дозволува пенкалата  да протечат дури се наоѓаат во авион.

Метален врв, метален навој на долното капаче.
Неизбришливо мастило во согласност со ISO 12.757-2.
Може да се полни.
Две дебелини на линии: Ф и М.
Достапно во 4 бои

Email маркетинг придружи се на нашата мејл листа и добивај ги сите новости