металик 8323

metalik-zlaten
70,00 ден each
боја

+

За нетранспарентно пишување и украсување на светла и темна хартија, како и на картичката
Идеален за честитки
Не е потребно пумпање или тресење
Лесно може да биде избришан од мазни површини како стакло и огледала со влажна крпа
Линија Ширина: 1-2 мм

Email маркетинг придружи се на нашата мејл листа и добивај ги сите новости