Норис Клуб 144 сет

norisclub144_452955887
100,00 ден each
сет

+

Нуди широк спектар на можности за боење.
Белата A·B·S  обввивка ја заштитува мината, што го прави моливот до 30% појак.
Класичната  шестоаголна форма  го спречува тркалањето на моливот од масата.
Моливите се лакирани во бојата на мината, за полеесно распознавање на боите.

Email маркетинг придружи се на нашата мејл листа и добивај ги сите новости